כתיבה יוצרת שיטתית: הדרך הקלה והמהירה ביותר לכתוב ספר טוביש לך כישרון כתיבה. יש לך אש בעיניים ומקלדת בידיים. אולי אפילו יש לך רעיון לספר. או סדרה. עכשיו צריך רק להעלות אותו על הכתב, על הדפוס, על הקינדל.

אולי אמרו לך שזה לוקח שנה פלוס. אולי אמרו לך לחכות עם זה קצת. אולי אמרו לך שלשכור עורך, שיעבוד איתך, עולה עשרות אלפי שקלים (צדקו בזה). אבל אף אחד לא אמר לך שיש טכניקות כתיבה מוכחות, יעילות, טובות, שיעזרו לך לכתוב ספר יותר מהר, יותר קל, ויותר טוב.

אז כן. זה אפשרי.

הכתיבה היוצרת השיטתית מבוססת על טכניקות אותן מלמדים בארה"ב, אבל כמעט לא מכירים בישראל. היא לא מבקשת ממך "לחכות למוזה", אלא נותנת לך סט כלים מובנה ומודרך לפיתוח הספר ולכתיבה שלו. 

במסגרת הקורס אני מפתח עם כל אחד מהכותבים את הספר הייחודי והאישי שלו. מתחילים מאפס, מהרעיון, ומהר מהר רצים קדימה, יוצרים עלילה, דמויות, טוויסטים, פתיחה וסיום מהדהדים. 

תוך כדי הקורס אני אלמד אותך את שיטות הכתיבה הייחודיות שלי, שיאפשרו לך לעשות את זה. אני אערוך, אגיב, אתקן, אעיר ואנחה אותך. מכאן, רק הכישרון שלך יקבע אם זה יהיה ספר טוב -או מצויין. ועוד לא דיברנו על מכירות, וקריירה של סופר באמזון.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה